Autobusové zájezdy se psem do Chorvatska a Itálie | Dovolená se psem autobusem -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

INSPIRACE

Autobusové zájezdy se psem do Chorvatska a Itálie

Chystáte se na dovolenou se psem do Chorvatska nebo Itálie autobusovou dopravou a nemůžete sehnat autobusový zájezd, kde by nebyl problém cestovat autobusem i se svým psem? Ano, ne všechny autobusy tolerují na palubě psy, zejména pak autobusy dálkové do zahraničí. Naštěstí pro nás pejskaře, je na cestovním trhu česká cestovní kancelář FIRO-tour, která myslí i na majitele pejsků, kteří z různých důvodů nemohou nebo nechtějí cestovat k moři se svým psem pohodlněji autem, a přichází s nabídkou dovolené se psem autobusovou dopravou.


Zde si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky zájezdů se psem s dopravou autobusovou, leteckou nebo vlastní. V nabídce najdete ke psům tolerantní oblíbené apartmány i hotely se snídaní, polopenzí, plnou penzí či bez stravy.
Při "nezávazné" rezervaci / poptávce zájezdu, nezapomeňte CK FIRO-tour upozornit, že s vámi pojede v autobuse i pes, případně 2 psi. Toto zdělení napiště do políčka 3. Další informace, viz obrázek.

Cestovní kancelář FIRO-tour vaše čtyřnohé mazlíčky v autobusech neodmítne, ale je potřeba dodržet pravidla pro převoz psa. V případě zakoupení zájezdu obdržíte od cestovky instrukce, jak psa přepravovat (přepravní podmínky).

Přečtěte si také článek o cestování se psem, kde se dozvíte, jak zpříjemnit psovi cestu i pobyt, a na co před cestou na dovolenou se psem, nezapomenout. Co vše vzít s sebou pro psa i celou rodinu na letní dovolenou u moře, se dozvíte v tomto článku.

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky