Dovolená se psem v Chorvatsku u moře - Chorvatsko vlastní doprava -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

CHORVATSKO

Dovolená v Chorvatsku se psem


Krása prosluněného Jadranského pobřeží s více než 1 000 ostrovy omývanými blankytně modrým, průzračným mořem a fantastické přírodní scenérie, všude přítomná vůně bylinek, svěže zelené lesy a divoké hřebeny skal na severu i ve středu země, činí z Chorvatska naprostý unikát. Právě pro svou koncentraci přírodních krás a historického dědictví, se stává Chorvatsko vysněnou destinaci. Turisté se přijíždějí do Chorvatska rekreovat k moři či jezerům a poznávat nepoznané od jara do podzimu, a někteří i v zimě. Jadranské pobřeží má příjemné středomořské podnebí: léto je teplé a slunečné. Není divu, že je naplněno turisty po celý rok!

Pojďte také objevit na chorvatský Jadran svůj ráj. Vaše dovolená se psem v Chorvatsku začíná právě teď...

Pokud hledáte rekreační ubytování s více psy, pak nahlédněte do nabídky  Chorvatsko se dvěma a více psy  

Chcete prožít příjemnou dovolenou v Chorvatsku i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vybírat svůj útulný prázdninový dům, vilku, byt, mobile home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné a ničím nerušené dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře, spoustu nezapomenutelných zážitků a dlouhé procházky po jadranském pobřeží i s vaším pejskem...
Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu v Chorvatsku "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

Dovolená se psem v Chorvatsku - prázdninové domy a rekreační zařízení kam můžepes
 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky