Oblíbená dovolená se psem u moře -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

INSPIRACE

Oblíbená dovolená u moře se psem

Mezi oblíbené rekreační objekty patří zejména Turistické komplexy a Kempy, které nabízejí ubytování v chatkách, bungalovech nebo hotelových pokojích, s možností stravování od snídaně až po All inclusive. Ubytování v těchto rekreačních střediscích preferují zejména mladí lidé a rodiny s dětmi, neboť si zde užijí naprosto bezstarostný rodinný pobyt a v sezóně dokonce i se zábavou (ve vybraných rekreačních areálech). O zábavu se zde starají animátoři v rámci dětských klubů. Zábavné animační programy jsou pořádány též pro dospělé, zejména ve večerních hodinách.

Plánujete prožít zábavnou a bezstarostnou dovolenou i s vaším psem?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný prázdninový dům, chatu, bungalov či apartmán, v kterém najdete společně s celou svou rodinou i psem, vše, pro spokojený a zábavný rodinný pobyt u moře. Vybrané ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek na pláži a romantické procházky po pobřeží i s vaším psím kámošem

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky