Istrie se psem - Dovolená na Istrii v prázdninovém domě i s pejskem -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

CHORVATSKO


Dovolená Istrie aneb rekreační pobyty se psem na Istrii


Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou na Istrii i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším mazlíčkem…

Poloostrov Istrie


Vydejte se na Istrii - zeleného ráje Chorvatska, prožít tu nejlepší dovolenou s celou rodinou i psem. Pojeďte si zaplavat do křišťálově čistého moře a odpočinout na sluncem prohřáté pláže. A až si odpočinete, můžete začít objevovat vše, co pestrá Istrie nabízí. Poznejte všechny barvy největšího chorvatského poloostrova:

Modrá Istrie Vás provede notami hudebních festivalů podél pobřeží a překvapí Vás i filmovou atrakcí v pulské Aréně.

Zelená Istrie probudí Vášeho dobrodružného ducha na úbočích Učky a chuť lanýžů Vás bude následovat ulicemi středověkých městeček.

Mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější místa pro relaxační i aktivní dovolenou na Istrii patří Pula, Poreč, Umag, Medulin, Rovinj, Pula Duga uvala, Pula Krnica.


Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu na Istrii či jinde v Chorvatsku, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


VIDEO ISTRIE - CHORVATSKÝ POLOOSTROV
Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky