Zahraniční pobyty se psem - Rekreační domy v Evropě k pronájmu -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

INSPIRACE
Dovolená se psem - vyhledávač rekreačního ubytování v zahraničí

Vydejte se do oblíbené evropské destinace na nezapomenutelnou dovolenou společně i se svým pejskem a vychutnejte si odpočinek, zábavu, volnost i svobodu uprostřed nádherné přírody. Vyberte si svůj vysněný a k domácím mazlíčkům přátelský rekreační dům, který nabízí dostatek prostoru, příjemnou atmosférou, moderní vybavení a velkou zahradu.Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky