Luxusní dovolená se psem u moře -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

INSPIRACE


Luxusní rekreační domy pro Vaší exklusivní dovolenou u moře se psem

Dopřejte si luxusní dovolenou v nádherném rekreačním domě poblíž pláže nebo přímo na pláži, z něhož rovnou v plavkách vstoupíte na prosluněnou mořskou pláž...

Toužíte prožít pohádkovou dovolenou i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj
přepychový prázdninový dům, vilu, apartmán či byt na písečné pláži, v kterém najdete pro celou svou rodinu i psa, potřebné soukromí a dokonalé zázemí pro strávení luxusní dovolené u moře. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře, bazénu či na zahradě, výlety, oblíbené aktivity a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším psím mazlíčkem…

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu "POTVRDIT", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky