Jižní Dalmácie se psem - Dovolená s pejskem v Jižní Dalmácii -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

CHORVATSKO

Dovolená Jižní Dalmácie aneb pobyty se psem v Jižní Dalmácii

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou na jihu Chorvatska i s vaším pejskem? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný rekreační dům, vilu, byt, mobil home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u Jaderského moře v Chorvatsku, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování v Jižní Dalmácii rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek u moře a dlouhé procházky po pobřeží i s vaším věrným kamarádem, psem

Jižní Dalmácie
Jižní Dalmácie nabízí mnohem více než jen čisté moře, rajské pláže a nejznámější památky. Jižní Dalmácie otevírá svým návštěvníkům dokořán komnatu do překrásné přírody, tajů a velkých protikladů. Stačí mít jen otevřené oči i srdce a určitě si Jižní Chorvatsko zamilujete. Vnímejte odlišnosti různých částí Jižní Dalmácie, které vzájemně nemají mnoho společného a budete uchváceni. Tu úrodná země zvláštního bizarního rázu, tam o kousek dál naopak holokras a na závěr zcela odlišný poloostrov Pelješac i Dubrovnické přímoří - letoviska od Slana až po Rijeku Dubrovačku. Třešničkou na dortu je sám slavný Dubrovník a nádherný ostrov Korčula.


No řekněte, není toto
námět na krásnou a nezapomenutelnou dovolenou?

Mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější místa pro relaxační i aktivní dovolenou v Jižní Dalmácii patří: ostrov Korčula, Orebić Viganj, Dubrovnik, Trstenik, BlaceDůležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu v Jižní Dalmácii či v jiné části Chorvatska, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


CHORVATSKO SE PSEM - Nabídka rekreačních domů v Chorvatsku


Informace o Chorvatsku

Se psem do Chorvatska:


Počet obyvatel: 4 456 096
Rozloha kontinentální části:

56 542 km²
Hlavní město: Záhřeb (Zagreb)
Úřední jazyk: Chorvatština
Měna: Kuna (100 lipa)
Mezinárodní telefonní směrové číslo: +385
Časová zóna:

UTC +1 (v létě UTC +2)
Velká města: Rijeka, Split, Osijek, Zadar, Brod, Vukovar

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky