Dovolená se dvěma psy ve Španělsku | Španělsko pronájem rekreačních domů a apartmánů -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ŠPANĚLSKO

Dovolená se dvěma psy ve Španělsku

Chystáte se na dovolenou do Španělska a chcete vzít s sebou na pobyt své psy? Pronajměte si svůj rekreační dům, vilu či byt pro dovolenou ve Španělsku a vezměte s sebou i své 2 psí kamarády. Vychutnejte si ničím nerušený pobyt a pohodu v krásném domě se zahradou, u mořské pláže, s bazénem, internetem... který bude po celou dobu dovolené jen váš.

Chcete prožít okouzlující dovolenou ve Španělsku i s vašimi psy?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný prázdninový dům, vilu, rodinnou rezidenci, byt či apartmán na mořské pláži, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené na Španělském pobřeží, i se svými psy.

Najdete-li si v naší nabídce rekreační dům, který odpovídá vašim představám o ideálním domě pro vaší dovolenou se psy, jednoduše si ho online rezervujte (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na úžasnou dovolenou, zasloužený odpočinek u moře, bazénu či na zahradě a samozřejmě na dlouhé procházky po pobřeží s pejsky…
Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho rekreačního domu ve Španělsku či jiné zemi, "potvrdit", že s vámi bude ubytován i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


ŠPANĚLSKO SE PSEM - Nabídka pronájmu rekreačních domů ve Španělsku

 Last minute Španělsko
 First minute Španělsko

 Španělsko celá nabídka
 Španělsko se dvěma psy

KRÁSY ŠPANĚLSKA NA VIDEU
Informace o Španělsku

Počet obyvatel: 65 436 552
Rozloha kontinentální části:

504 782 km² z toho 1,04 % vodní plochy
Hlavní město: Madrid

Nejvyšší bod: Pico de Teide
Úřední jazyk: španělština, regionálně katalánština, baskičtina, galicijština
Měna:
Euro
Telefonní předvolba: +
34
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla, Zaragoza, Málaga

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky