Víkendové pobyty se psem - rezervace ubytování na víkend v ČR a SR - dovolenasepsem.unas.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dovolená v ČR / SR > Inspirace na dovolenou se psem > Víkendové pobyty se psem

DOPORUČUJEME
Moderní hotel Vega v Luhačovicích Vás i se psem zve na víkendový pobyt formou zvýhodněného pobytového balíčku. Tento příjemný hotel v překrásném místě s romantickým výhledem na luhačovickou přehradu, uspokojí jistě i nejnáročnější klienty, a také rodiny s dětmi (děti zde mohou využít dětský klub a rodiče hlídání dětí). Pobytový balíček platí na 1 noc. V případě více nocí, získáte další výhody, které potěší tělo i duši. Jít na detail hotelu >>


Víkendové pobyty se psem
Ubytování na víkend nebo prodloužený víkend v ČR a SR.

U chat a chalup platí v mnoha případech podmínka minimální počet nocí 2, tedy pá-ne nebo so-po. U hotelů většinou žádné omezení není.


Chystáte se strávit s rodinou a psem víkend mimo domov? Těšíte se na odpočinek a poznávání nových míst? Na nic nečekejte a začněte vyhledávat ideální víkendový pobyt například v luxusním hotelu, kde se můžete oddat různým Wellness procedurám a báječně se uvolnit nebo naopak načerpat novou energii někde na samotě v chaloupce u lesa, kde vás nebude nikdo rušit... Užijte si společně s rodinou i psem krásný a pohodový víkend a stres i starosti nechte doma :-)

Při rezervaci víkendového ubytování, uveďte do pole POZNÁMKA, že s vámi bude ubytován i pes či dva psi a jeho/jejich váhu, případně rasu!

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky