Bibione dovolená - krásné rekreační domy k pronájmu / ubytování se psem / -

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ITÁLIE > Dovolená v Bibione + koupání na psí pláži

Dovolená Itále - pobyt se psem v Bibione

V Bibione se nachází úžasná psí pláž Pluto, tudíž je letovisko Bibione skvělým místem pro dovolenou v Itálii se psem. V nabídce na této stránce najdete rekreační domy a apartmány v letovisku Bibione, kam s sebou můžete vzít i svého psího kamaráda aby si užil i on skvělé koupání v moři.

Chcete prožít překrásnou dovolenou v Itálii i s vaším pejskem?

Na nic nečekejte a začněte vyhledávat svůj útulný prázdninový dům, vilu, byt, mobile home či apartmán, v kterém najdete potřebné soukromí a příjemné zázemí pro strávení nádherné dovolené u moře v Itálii, společně s celou vaší rodinou i psem. Vybrané ideální ubytování rezervujte jednoduše online (rezervace je nezávazná) a poté se už jen těšte na zasloužený odpočinek na prosluněné mořské pláži a dlouhé procházky po italském pobřeží i s vaším mazlíčkem...

Důležité:
Nezapomeňte při rezervaci vašeho prázdninového domu uvést, že s vámi bude na pobytu i pes. Stačí jen zaškrtnout příslušné políčko v oddíle Volitelné dodatečné služby, viz příkladový obrázek zde. Vždy máte zároveň u tohoto políčka uvedenou informaci o ceně poplatku za psa, případně zda je pes zdarma nebo je poplatek za psa již zahrnut v ceně pronájmu domu. Vždy si prosím čtěte Volitelné dodatečné služby!


Nabídka rekreačních domů v ItáliiNabídka ubytování v Itálii se dvěma psy:Psí pláž Pluto v Bibione
informace o pláži + nabídka ubytování

Informace o Itálii

Počet obyvatel: 60 115 625
Rozloha kontinentální části:

301 338 km² z toho 2,04 % vodní plochy
Hlavní město: Řím (Roma) - 2,8 milionu

Nejvyšší bod: Mont Blanc (Monte Bianco)
Úřední jazyk:
Italština
Měna:
Euro a švýcarský frank(na území exklávy)
Telefonní předvolba: +
39
Časová zóna: UTC +1
Velká města: Řím, Milán, Neapol, Turín
O
strovy: Sicílie, Sardinie, Elba
P
oloostrovy: Apeninský poloostrov, Salentina, Kalabrijský poloostrov, Gargano
J
ezera: Gardské jezero (Lago di Garda), Como, Maggiore, Trasimenské jezero
livy: Janovský záliv, Gaetský záliv, Salernský záliv, Tarentský záliv, Benátský záliv

 

Na portálu DOVOLENÁ SE PSEM Vám již osmým rokem nabízíme možnost si vyhledat a rezervovat soukromé ubytování v rekreačním domě či apartmánu v Česku, na Slovensku, a také v nejžádanějších evropských destinacích, které jsou ideálním místem pro pobyt u moře se psem: Chorvatsko, Itálie, Francie a Španělsko.

Pronajmout si rekreační dům, apartmán, vilu, či luxusní prázdninovou rezidenci u moře v Chorvatsku, Itálii, Španělsku nebo Francii, je s námi velice jednoduché a bezpečné. Moc nám záleží na tom, abyste všichni, včetně vašeho pejska, byli spokojení a prožili krásnou a ničím nerušenou dovolenou, na kterou budete s radostí dlouho vzpomínat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky